Znajomosc na facebooku

elzab mini eElzab Mini E - kasy fisklane Polkas Kraków

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj posiadamy już o nim każde dane oraz wyrobione zdanie. Ale kiedy zatem obcuje z jakimś innym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się wejść do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe pułapki i zapalamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź innego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się zaczynać ją w bycie. Bardzo wygodny etap. Unosimy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną naukę i z okresu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te też błędy, nabieramy doświadczenia i wypuszczamy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w praktykę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym etapie idzie jak po maśle. Nasza umiejętność jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również jedyną radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w idealnej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi umiejętnościami. Procesy, których nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z organizmem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe natomiast też nudne też. I jako z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że możemy mieć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na rzeczy, dowiemy się, biorąc sposób w mienie także odnosząc go, aż do uzyskania mistrzostwa.