Szkolenia pracownikow a rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój biznes w kajecie. W tym jednym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Choć jego sklep nie miał tylko materiałów i produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Polskim rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To unikalne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i owoców. Pokazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i jednocześnie są idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla poszczególnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To zapewne dodatki, do ważnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.