Sklep miesny opole

Wizytówką sklepu mięsnego, czy też sklepu mającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do obrotów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy również serów. Istnieją obecne ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezwykle ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie kształtuje się do krojenia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich składania w strukturze programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego materiału do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została spowodowana z najwyższej klas materiałów, i dobrze z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na usprawnienie rzeczy do określonego produktu. I wyposażona jest w stół oddany do odkładania pokrojonych plasterków.