Sage symfonia 20 handel 2017

Sage Symfonia Finanse i Księgowość jest ustalonym systemem przeznaczonym do całej obsługi księgowości. Stanowi wsparcie dla prowadzenia rachunkowości. Dzięki wykorzystaniu przedmiotowego systemu można być widocznym bezpieczeństwa i komfortu codziennej pracy.

Jak ułatwić przeprowadzenie operacji księgowych?
Program Sage kupi na ułatwienie operacji księgowych, a jeszcze kontrolę bieżących należności i zobowiązań. Cały system obsługuje się intuicyjnie, dzięki czemu łatwo i sprawnie można dojść do potrzebnych informacji.
Sage Symfonia Finanse i Księgowość idzie na zachowanie ciągłości rozliczeń dzięki możliwości wprowadzania nierozliczonych transakcji. Pozwala także tworzyć zlecenia elektronicznego polecenia przelewu. Daje możliwość szczegółowego analizowania sytuacji firmy. Natomiast wyniki znaczone są na bardzo czytelnych wykresach. Zarówno zestawienia, jak i raporty mogą stanowić publikowane w formie papierowej i elektronicznej. Dziennik księgowań wykonywany jest w rodzaj automatyczny. Również można prowadzić zestawienie kontroli płatności VAT.

Bezpieczeństwo i zdolność w użyciu
Program zapewnia bezpieczeństwo prawne, gdyż system jest identyczny z regulaminami także na bieżąco aktualizowany. Oprogramowanie w znacznie przystępny sposób można przystosować do oczekiwań swojego przedsiębiorstwa. Pracownicy działu finansowo-księgowego będą brali wiele ułatwioną pracę. Dzięki całemu organizmowi weźmie się bezpieczeństwo przechowywanych danych.
Program zezwala na produkcję wszystkich zasadniczych operacji księgowych. Mowa tutaj między innymi o budowaniu planu kont, łatwym księgowaniu dokumentów, automatycznym bilansie zamknięcia, pełnych rozrachunkach i rozliczeniach, gotowych oraz zdefiniowanych zdjęciach i sprawozdaniach.
Na dzień obecny system zawiera aktualne wzory deklaracji, które dotyczą w 2016 roku (zarówno druki, jak i e-deklaracje) takie jak:
• VAT – 7 (16)
• VAT – 7D (7)
• VAT – 7K (10)
• CIT – 8 (23)
• CIT – 8/0 (10).