Przygotowania do slubu pan mlody

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyznę dzień ślubu jest dużym doświadczeniem. Również nie zależy więc z tego czy ślub liczymy z intelektu czy stanowi więc swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wysokiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe prac o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli idzie o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jako twierdził, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontrakcie spośród ostatnim obrączki ślubne też wymagały być zachowane w obecnym kierunku. Wymyśliliśmy, iż pamięta toż stanowić połączenie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa moda także rada na zachowanie palców do nowej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie jak nowy pierścionek, to dla mojego przyjaciela to święta nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze nosili w ostatnich obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i poznawał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Były te inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, że obecne dodatkowo nie są te ważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował także ona w ostatnim wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, iż na pewny ślub przyjdzie. W kraju odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były cenne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten niesamowity dzień. Pogoda była miła, słońce świeciło, co pewnie jest doskonałym zwiastunem na przyszłość. Nie dopuszczam żadnych przesądów, tylko tenże dużo mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej jesteśmy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w obrębie te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już partnerem i kobietą. Stanowili szczególnie zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było kraju. Wszyscy bawili się do białego rana. To istniał właściwie dobry dzień.