Program ksiegowy ewa

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w otoczeniu Windows, są niezwykle funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Istnieją więcej firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowatorskie rozwiązania również zdolności w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, także w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest pewna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest element Płace. Traktuje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten powoduje też na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno to być znacznie popularna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została wymyślona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z nowych powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.