Program komputerowy insert

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w projekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest czerpany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova leży na moc potrzeb tych przedsiębiorstw.
Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.
System umożliwia pełną mobilność.
Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie.
Inne dostępne wersje to funkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową.
System umożliwia pełną kontrolę i rozwiązywanie zadań.
Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji zadania zapewne być w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w kariery oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach.
1. Standardowy zakup licencji – zatrzymuje się ona zaletą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłacie lub leasingu.
2. Wynajem oprogramowania – opłata jest pobierana w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Ciekawe wyjście dla delikatnych i małych firm.
3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury – całość usługi jest wykonywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o.
Spółka została ustanowiona w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy.
Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele a Klienci otrzymują najwyższą wydajność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy.
Spółka jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie instytucje jak “Wiosna” czy “Mimo wszystko Anny Dymnej”.