Oprogramowanie dla firm online

Program comarch erp xl, dawniej określany był CDN XL. Przedmiotowe oprogramowanie dane jest również dla przeciętnych, jak również bogatych firm, które realizują w kolejnych rodzajach branż: handlowej, produkcyjnej i usługowej.

Program comarch erp xl posiada rozbudowaną funkcjonalność. Jego stroną częstą istnieje więc, że zezwala na pokrycie pełnego wsparcia oraz zautomatyzowania procesów biznesowych. Daje możliwość zarządzania całymi procesami biznesowymi występującymi w biurze. Ponadto jest modułową budowę, dzięki czemu jakiś użytkownik może dobrać go do swoich potrzeb firmy. Cały system że robić również w grupie online, jak i offline.
Program jest od lat najchętniej wybieranym systemem ERP. Ponad 4000 przedsiębiorstw czerpie z aktualnego oprogramowania a jest szczęśliwych. System ten leczy w normalniejszym wykorzystaniu kanałów sprzedaży. Dzięki niemu wolno wiele efektywniej wydawać nie tylko logistyką, lecz jednocześnie posiadanymi programami.
Ten połączony system jest głównie wszechstronnym na placu urządzeniem w wartości ERP. Swoim zasięgiem obejmuje wszystkie obszary biznesowej działalności przedsiębiorstwa.
Moduł „Handel i Dystrybucja” w przedmiotowym systemie idzie na wsparcie realizacji procesów z zakresu handlu oraz dystrybucji. Działa firmę od strony sprzedażowej oraz zakupowej.
Moduł „Produkcja” wyposażony jest w urządzenia do pracy jednostkowej oraz seryjnej. Posiada także narzędzia dane do prac dyskretnej oraz procesowej. Wspiera działalność projektową, a także swoją kompletację. Daje możliwość zdefiniowania technologii, określenia marszruty produkcyjnej, stworzenia harmonogramu pracy oraz realizowania procesu produkcji.
Moduł „Gospodarka magazynowa” daje szansę kontrolowania zapasów oraz realizację wydawania dyspozycji magazynowych. Dzięki takiemu modułowi można łatwo eliminować pomyłki.
Moduł „Serwis i remonty” zezwala na listę, a także realizację zleceń serwisowych. Istnieje to urządzenie do produkcji procesów z działu serwisowego.
Moduł „CRM” daje możliwość gromadzenia wiedz o klientach. Dzięki niemu można wziąć wiedzę o posiadanych i potencjalnych nabywcach. Daje możliwość administrowania pracą zespołów sprzedaży oraz marketingu.
Program erp xl jest również masa różnych możliwości, o jakich warto dowiedzieć się z naszej działalności.