Odpylacz cyklonowy ce

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w twarzy worków filtracyjnych z drugich środków także o przeróżnym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi problem z nieczystym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle modne - filtry modułowe, które stosowane są szczególnie w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo realizują naszą rolę oraz przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości posiadamy również wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy i niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racji na własną strukturę są znaczącą powierzchnię filtracyjną.

Dużo ważna gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo wiedzy o własnej ofercie można dostać na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są przydatne w klasie przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie ponadto w Twojej jednostce wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w momencie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.