Obsluga programu pcmarket 7

Program pc pos sposób jest jasnym i funkcjonalnym programem kasowym typu POS, jaki stanowi dobrany dla stanowiska komputerowego z monitorem, kasą fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą.

 

PC-POS 7 jest urządzony w delikatny oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Szczególny nacisk został umieszczony na ergonomia rzeczy na urządzeniach dotykowych oraz łatwość obsługi. Kasjer bardzo szybko zapoznaje się jak skutecznie sprzedawać.

PC-POS 7 jest możliwość adaptacji interfejsu do sklepów spożywczych, branżowych, a też restauracji lub kawiarni – możemy sami przystosować wygląd ekranu kasjera.

PC-POS 7 zapewnia bezpieczeństwo danych poprzez system synchronizacji bazy polskiej oraz bazy na serwerze. Program w porządku utraty połączenia z bazą serwera, natychmiast zmienia się na produkcję na podstawie lokalnej, i po odzyskaniu połączenia wysyła dane.

PC-POS 7 mamy możliwość konfigurować zdalnie lub lokalnie – możemy z samego miejsca, z zaplecza supermarketu czy z możliwego miejsca kasowego, skonfigurować dane stanowisko kasowe, np. dodać przyciski szybkiej sprzedaży.

PC-POS 7 i PC-Market 7 – to najkorzystniejszy aparat do zarządzania placówką handlową. System idzie na głębokie rozliczenie kasjerów i podgląd utargu zrealizowanego już na kasie lub kasach, a zakres wiązanych z kasy informacji poprzez bogaty moduł raportowy zadowoli najbardziej potrzebujących przedsiębiorców.

Oto podstawowe dane tego pomysłu:
– obsługa urządzeń dotykowych, a i klawiatur programowalnych,
– obsługa rozliczeń towarów danych na opakowania oraz sprzedaż w tandemie,
– obsługa rabatów,
– obsługa kart lojalnościowych, a także kart płatniczych,
– rozliczenia kasjera wykorzystując różne formy płatności,
– rozliczenie kasjera z gotówki w jakiejś ilości walut,
– odczytywanie kodów ważonych,
– bardzo wysoka konfiguracja uprawnień dla personelu,
– obsługa sporej liczbie kasjerów,
– możliwość otwarcia jednocześnie kilku paragonów,
– bardzo szeroka konfiguracja programu z zakładkami dopasowanymi do potrzeb branży,
– duże bezpieczeństwo pozycji i reklamie,
– codzienna praca nawet podczas utraty związania z serwerem bazodanowym,
– współpraca z kolejnymi programami magazynowymi – przede ludziom z programem PC-Market 7,
– wystawianie faktur VAT do paragonów – przy zgody z PC-Market 7.