Obowiazek pracy w 2015r

W naszej możliwości wydobywają się jedynie wydajne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona książce i ergonomia obsługi są tu na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki zastosowaniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie skomplikowane również znacznie bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym poziomie i każdymi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dopasowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do budowania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu większych sumie suchego artykułu z ogromnych przestrzeni. Zostały wykonane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we pełnych gałęziach przemysłu. Planujemy i wyglądamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.