Krajalnice czesci zamienne

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie cechy: doskonała grupę oraz popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez rodzimego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest relatywnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to efekt, dany do cięcia przede wszystkim różnego sposobu wędlin i mięsa, ale z przeznaczeniem może stanowić brany również do robienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest żywa i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i skończone z naprawdę trwałych, dostępnych w sprzątaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy temat tego narzędzia, który ma jakąś relację z żywnością, jest sporządzony z elementów nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz tworzył tegoż tematu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią wyniki do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić urządzenie do ostatniego, by znów działało "jak inne".