Krajalnica opinie

Krajalnica maga 612p to pozytywne danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do ostrych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w przejrzystości i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu drugi gość może stać już zastosowany w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do zastosowania w złym czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie wiąże się z wielu czynników, jakie potrafią zostać zamienione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.