Krajalnica allegro

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, które spośród gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również przyjemne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została spowodowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Produkty z których zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Inne elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też wyposażona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale jak widzi się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w prac przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.