Firma ksiegowa biznes

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i jedzącej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, trzyma je a elastyczność i umiejętność obsługi. Co bardzo istotne, są one dostosowane do ważnych wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do firm prowadzących całą księgowość, jak a instytucji rozliczających się w organizacji księgi zysków i rozchodów czy na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma dużą gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

program gastronomiczny

Enova jest układem niezwykle dostępnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z projektem nie sprawi kłopotów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten zamiar w zderzeniu z kolejnymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć swoje raporty i wydruki, na swój sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zastosowaniem tzw. pól własnych, albo też rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje również realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w momencie; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości niematerialnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.