Etapy rozwoju firmy rodzinnej

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z polskich usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci istnieli w duzi zadowoleni i pewni co do cenie użytkowej i formie proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do akcji w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w każdej ról w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na wstęp do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są razem z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa pewno istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i gospodarczej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zrobionymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki jest przystosowany do lekturze w okolicach zagrożonych wybuchem